серпень 25, 2017

LOVE IS IN THE HAIR

Дівчата, які нас надихають

Кватерчук Міра - працює в сфері маркетингу та реклами, обожнює воду та серфінг.   Ми запитали її, як вона доглядає за своїм волоссям..
 


абсолютно будь-якій дівчині для краси, потрібно бути щасливою. А щоденна рутина по догляду за собою в цьому тільки допоможе...
 

Волосся у мене довге і досить густе. Я ніколи їх повністю не фарбувала, але дуже люблю коли колір вигорає на сонці, тому останнього разу ми вирішили з моїм майстром освітлити низ, щоб досягти ефекту вигорівшого волосся. Використовували матеріал Goldwell - вийшло ідельно, як на мене.  Дякую Надін.

Мию щодня (кожного місяця змінюю догляд, щоб волосся не звикало) - це догляд Goldwell чи Joico для блондинок або зволожуючі засоби. Феном намагаюся користуватися рідко - прокидаюся раніше, щоб волосся встигало просохнути самостійно.

 

 

Перед сном на кінчики наношу арганове масло і регулярно зістригають пару сантиметрів. Багато років не зраджую щітці для волосся Tangle Teezer, той випадок коли дуже розрекламований продукт дійсно корисний. Вона досить бережливо прочісує і не рве волосся. Іноді телефоную Наді і кажу, що хочу коротку стрижку, а вона ніколи не зістригає більше 3 см. 

Найкращою укладкою рахую чисте рівне волосся з елементами плетіння.